Monday, 1 July 2013

Bonjour ! Let's get started!

[for Polish scroll down]

Why to write a blog about Paris? There would be many answers but the beast are those the simplest and the most obvious ones - because it's Paris! A city that never gets old, always so charming and electrifying, although some have hailed it as overrated and boring. Whereas in my daily observation, I see that there is still a lot of new and interesting places to visit, cultural phenomena to observe and amazing things to ferret out (from flea markets and vintage stores to niche designer boutiques). So if you love this city and Parisian style like me or you are going to Paris and you are interested in seeing something more than what guide books suggest I invite you to follow my posts there, use insider tips and share your opinions and experiences with me!
[for English scroll up]

Dlaczego pisać blog o Paryżu? Odpowiedzi znalazłoby się pewnie wiele, ale najlepsza są te najprostrze i najbardziej oczywiste - bo to Paryż! Miasto, które się nie starzeje, które zawsze jest tak samo czarujące i elektryzujące, mimo że wielu okrzyknęło je już przereklamowanym i nudnym. Tymczasem, z moich codziennych obserwacji wynika, że ciągle jest tu wiele nowych i ciekawych miejsc do odwiedzenia, ulicznych i kulturowych fenomenów do zaobserwowania oraz niesamowitych rzeczy do wyszperania (od pchlich targów i sklepów vintage po niszowe designerskie butiki). Jeżeli więc lubicie to miasto i paryski styl tak jak ja lub wybieracie się do Paryża i interesuje Was zobaczenie czegoś więcej niż to co sugerują przewodniki zapraszam do śledzenia moich wpisów, korzystania z tipów insidera i dzielenia się Waszymi opiniami i doświadczeniami ! 
Follow my blog with Bloglovin

3 comments:

 1. Zapowiada się ciekawie! Uwiebiam Paryż, chętnie dowiem się o nim czegoś nowego. Będę zaglądać na tego bloga!

  ReplyDelete
 2. O tak! Ja również uwielbiam Paryż i czekam na najnowsze wieści z tego pięknego miasta. Widzę, że tematy naszych blogów mogą się uzupełniać :)

  ReplyDelete
 3. moje ulubione miasto <3 nie mogę doczekać się aż za miesiąc znowu tam będę :)) p.s. świetny blog ;))

  www.karmellove.blogspot.com

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment!